Happy Dog Polonia FCI


Idź do treści

O NAS

Nasza domowa hodowla jest zarejestrowana w Zwiazku Kynologicznym w Polsce (ZKwP) oraz w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI.
Posiadanie rasowego psa było zawsze naszym marzeniem jeszcze w czasach studenckich.Po latach moglismy je zrealizować i w naszym domu pojawił się śliczny szczeniaczek-suczka sznaucera miniaturowego czarno-srebrnego.To ona dała początek naszej przygodzie z psami rasowymi. Obecnie mieszka z nami kilka psów, można więc powiedzieć, że nasze marzenie spełniło się z nawiązką.
Nasza hodowla rozwija sie w sposób dynamiczny.Dokładamy wszelkich starań, by nasze psy były w jak najlepszej kondycji, dobrze sie prezentowały i by były z nami szczęśliwe. Dążeniem naszym jest, aby każdy miot który przychodzi na świat był coraz lepszy zarówno pod względem eksterieru, jak również cech charakteru. Szczególną uwage przywiązujemy do młodego pokolenia, ktore opuszcza naszą hodowlę. Szczenięta w Hodowli Happy Dog są wychowywane w cieplej domowej atmosferze w stałym kotakcie z ludźmi. Tp przecież tak bardzo ważne dla rozwijajacego się malenstwa, które w przyszłości ma być NAJLPESZYM PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA.
Miło nam, gdy patrzymy jak zwierzęta z naszej hodowli, próbują swoich sił w ringach wystawowywch. Zawsze ich dopingujemy i życzymy sukcesów.

" Kto nigdy nie był psem, ten nie jest w stanie wyobraźić sobie, czym dla prawdziwego psa jest wystawa psów. To coś, o czym marzy. To coś, co mu sie śni. To jest coś, o czym rozmawia po cichu z innymi psami, kiedy się przypadkiem spotkają na spacerze..........."

Ludwik Jerzy Kern " Ferdynand Wspaniały"


Powrót do treści | Wróć do menu głównego